Ethereum (ETH), Güncelleme Öncesinde Değer Kaybetti!

Shanghai ve Capella için saatler sayan Ethereum (ETH), kısa sürede yüzde 5’e yakın bir düşüş sergileyek, güncelleme öncesinde ekosistemi korkuttu.

Shangai ve Capella güncellemeleri yaklaştıkça hareketliliği artan ETH, birkaç saat içersinde yüzde 4,39’luk bir düşüş sergiledi. Güncellemelerin yaratmış olduğu heyecan ile birlikte, fiyatın henüz hangi rotada hareket edeceği kestirilemiyor. Yaklaşık olalarak 1940 dolardan 1865 dolara gelen ETH, güncellemeye saatler kala yapmış olduğu bu fiyat hareketiyle kripto yatırımcılarını telaşlandırdı. Haberin yazımı itibariyle haftalık açılış fiyatının üstünde seyreden ETH, saatler ilerledikçe daha da kızışacak gibi duruyor.

Ethereum’da (ETH) Neler Oluyor? Grafik Analizi

1940 dolardan düşüş hareketini başlatan ETH, haftalık açılış fiyatına yaklaşarak 1865 dolar seviyelerinde seyrediyor. Güncellemeye saatler sayan Ethereum ekosistemi, fiyatın düşüşüyle birlikte kripto yatırımcılarında korku oluşturdu. Günlerdir rüzgarı arkasına alan ETH, yükselişini sürdürebilmesi için 1913 doları aşıp, 1942 dolara doğru yeniden yola çıkmalı.

Fiyattaki düşen trendin devam etmesi durumunda ise, 1860 – 1820 dolar seviyelerinin destek olarak çalışması takip edilebilir. Güncelleme için bu kadar az süre kalmışken, ETH’de ki hareketlilik daha da artacak gibi duruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir