Bomba iddia! Boşanmanın eşiğinden dönmüşlerdi: Alişan ve Buse Varol evliliğinde yeni kriz!Alişan ve Buse Varol ayrılıyor mu?

2018 yılında Alişan ile nikah masasına oturan ve 2 çocuk dünyaya getiren oyuncu Buse Varol, geçtiğimiz hafta 34’üncü yaşını kutladı. Doğum günü çıkışı basın mensuplarıyla konuşan Varol, sözleriyle dikkat çekti.

34’üncü yaş günü için yemek yemeye geldiklerini söyleyen Varol, “Aslında doğum günüm ayın 25’inde ama bugün arkadaşlarımızla yemek yiyelim dedik. Birlikte kutladığımız 6’ncı doğum günümüz” dedi.

İki çocuk annesi oyuncu, “Ailemiz de büyüyor. Belki daha da büyür. Geniş aile güzeldir” açıklamasıyla kafaları karıştırdı. Geçtiğimiz yıllarda kardeşi Serkan Tektaş’ı kaybeden Alişan ise kendi doğum gününü artık kutlamadığını söyledi: “19 Haziran benim için çok özeldi ama artık kutlamıyorum.”

Yeni yaşı ile ilgili dileklerini söyleyen Varol, “Çocuklarım ile ailemle bu yaşım sağlık ile geçsin istedim. Son bir kaç yıldır kötü olaylar yaşadık. Artık kötü durumlar yaşamak istemiyorum.

Ülkece de kötü olaylar yaşıyoruz. Sağlık ve huzur diledim sadece. Bunlar olunca diğer her şeyi halledebiliyoruz. 33’üncü yaşım bitti. 34’üncü yaşıma girdim. Her yaşın ayrı bir güzelliği var” diye konuştu.

CNNTürk’te yer alan habere göre, Gelişmelerin ardından Buse Varol’un doğum günü kutlamasının kayınvalidesi ile arasındaki iplerin yeniden gerilmesine neden olduğu iddia edildi. Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın ölümünden sonra yaşanan krizin yeniden başladığı yönündeki iddialar bir magazin programında yer aldı.

Buse Varol’a yapılan yorumu kayınvalide Suzan Tektaş’ın beğenmesiyle iddiaya göre geçen yıl yaşanan gerginlik yeniden alevlendi. Bir sosyal medya kullanıcısının “Buse samimi görünmüyor, fırsat bulunca gidecekmiş gibi duruyor” yorumuna kayınvalideden beğeni geldi. Yapılan yorumu beğenen Suzan Tektaş yine gündem oldu.

Kayınvalidenin bu hamlesi, “Buse Varol istenmeyen gelin mi” yorumuna neden oldu. Söylemezsem Olmaz yorumcusu Ebru Şancı Öztürk ise , Merve Tektaş’ın aile içinde sürekli Buse Varol’la bir yarış içinde, kapışma içinde olduğunu ifade etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir