Analistler Bu Altcoin’i ‘Patlayacak Coinler’ Listesine Ekledi!

Kripto analistleri, son aylarda yatay hareket eden ve yakında patlayabilecek bir altcoin projesini izleme listesine alıyor. EOS ve COLT’un popülaritesi artıkça, yatırımcıların yeni tercihi bu proje olabilir…

Analistler %40 yükselebilecek altcoin projesini seçti

Fxstreet analistleri tarafından hazırlanan güncel bir raporda, %40 yükseliş beklenen bir altcoin aldı. İlgili kripto Cardano (ADA), art arda ikinci haftasını %5’in üzerinde yeşil mum ile kapamak için mücadele ediyor. Analistlere göre, daha fazla yükseliş veya düşüş eğilimi için çok önemli bir seviye olan 0,415 doları vurma girişimini geri kazanabilir.

Cardano fiyatının arkasında güçlü rüzgarlar var

Cardano fiyatı, 55 günlük ve 200 günlük SMA’yı dilimledikten sonra başlangıçta 0,415 dolar yolundaydı. Ne yazık ki, Fed ve bankacılık sistemindeki kargaşa bu planı silip süpürdü ve fiyat hareketini tekrar aşağı yönlü hareketlere itti. ADA bu hafta sonu toparlanma üzerinde çalışıyor ve önümüzdeki hafta 0,415 doları kırmak için iyi bir yolda.

ADA, yatırımcılardan daha fazla ve daha geniş ilgi ekleyerek, önemli bir destek ve düşüşte sürekli alım görebilir. Analistler, ayılar ve boğalar arasındaki dengenin boğaların lehine kırılmasını ve 0,415 doları geri almalarını bekliyor. Bu daha uzun vadeli projeksiyonla, Nisan ayı sonuna kadar kartlarda yaklaşık 0,50 dolar olabilir.

Direnç riski, 55 günlük ve 200 günlük SMA’nın altına büyük ölçüde giren ayılardan gelebilir. ADA Pazar gecesine kadar kırmızıda kapandığında, önümüzdeki hafta fiyatının %14 düşmesiyle bazı ciddi takipler görebiliriz. Analistler, potansiyel destek seviyesinin üç hafta önce olduğu gibi 0,30 dolar civarında olacağını belirtiyor.

Cardano’nun ölçeklendirme çabaları umut verici görünüyor

Zayıf fiyat hareketlerinin yanı sıra, Cardano ekibi son zamanlarda ağı ölçeklendirmek için çok çaba harcıyor. Cardano’nun yol haritası, bu rotada BASHO adlı dördüncü döneminden bahsediyor. BASHO, ağın ölçeklenebilirliğini ve birlikte çalışabilirliğini geliştirecek bir optimizasyon çağıydı.

Cardano, en son haftalık geliştirme raporunda, çeşitli ekiplerin BASHO’nun hedefine ulaşmak için gösterdiği çabaların altını çizdi. Rapora göre Hydra ekibi, Hydra-node mainnet uyumluluğu üzerinde çalışırken Hydra Plutus betikleri için altın bir test paketi üzerinde çalışmaya devam etti.

Geliştiriciler farklı projeler üzerinde çalışmaya devam ederken, ADA’nın fiyat hareketi yatırımcıları desteklemeye devam etti. Kriptokoin.com olarak aktardığımız yüksek çıta bir tahmin, Crypto Capital Venture’ın kurucusu Dan Gambardello’dan geldi. Gambardello, ADA fiyatının 15 dolara ulaşabileceğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir